منو

درباره ما


شرکت تولیدی بلال ( بلمو )فعالیت خود را در سال 1362 با انتخاب بهترین و مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات موجود در دنیا در زمینی به مساحت تقریبی 15000 متر مربع و سالنی به مساحت 6000 متر مربع در شهرصنعتی کاوه ( ساوه ) آغاز نموده است.

تکنولوژی محصولات  این کارخانه از کشور بلژیک خریداری و کنترل کیفی کلیه الکتروموتورها مطابق با استانداردهای IEC.VDE.CSA,UL تولید می گردد.

بلمو ( بلال موتور ) کیفیت برتر را سرلوحه کار خود قرارداده و از طرفی با رهنمودهای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مطابق با استاندارد ( IEC,ISO ) و نیزالکتروموتوری مطابق با  استاندارد ملی شماره 3772-4053-4054 جهت کولرهای آبی به بازار عرضه نموده که از نظر مصرف انرژی حدود 16درصد کمتر از الکتروموتورهای مشابه می باشد.

بلمو آمادگی طراحی و تولید انواع الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز از 500 تا 3000 دور در دقیقه و حداکثر قدرت 3اسب بخار را دارد ، بنا به سفارش برخی تولید کنندگان اقدام به طراحی و تولید انواع الکتروموتور جهت : هواکش صنعتی ، پمپ روغن ، پمپ شوفاژ ، کولر گازی ،  ویبراتور ، هیتر ، فن کوئیل ، هود و هواکش های خانگی ، ماشین لباسشوئی و مینی واش ، دستگاه تردمیل و واکس زنی و ... نموده است.

مسئولین این شرکت در مطالعات مقدماتی جهت تاسیس کارخانه الکتروموتور از نوع القائی قفس سنجابی ( سال 1362) که عمدتاٌ در وسائل و لوازم خانگی نظیر کولرهای آبی و پمپ سیرکولاسیون و ماشین لباسشوئی .... مصرف دارند ، به این نتیجه رسیدند که اغلب الکتروموتورهای مورد استفاده در وسائل و لوازم یاد شده در کشور از نوع شیددپل و فاز شکسته با ضریب بالا می باشد و این امر از نقطه نظر مصرف انرژی در کشور زیانهای مستقیم زیادی بر اقتصاد ملی وارد می سازد ، لذا با استفاده از الکتروموتور نوع خازنی CRS با ضریب بهره مناسب می توان صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی کشور معمول ساخت.

همچنین این شرکت مکمل موتورهای کولری ، پمپ آب در دو نوع شناور ( گاما ) و ایستاده ( سیگما ) که مصرف آنها نیز بسیار کمتر از پمپ های موجود در بازار می باشد به تولیدات خود افزود.

از آنجا که بهداشت محیط منزل و سطح بسیار پر اهمیت می نمود ، لذا اقدام به تولید زباله خرد کن ( آسیاب آکسین ) نمود که علاوه بر رعایت بهداشت محیط دوستدار محیط زیست نیز می توان آنرا قلمداد کرد.